Gramy U15K w 3x3

W dniu 15 marca 2026 rozegrany został w Tychach finał strefy śląsko-opolskiej kategorii U15K w koszykówce 3x3. Nasz klub reprezentowany był przez zespół w składzie: Emilia Pierzycka, Małgorzata Pasterny, Hanna Plewnia, Maja Sobiech.
W tej bardzo silnej kategorii w turnieju rywalizowało łącznie 11 zespołów, a nasze reprezentantki spisały się w nim bardzo dobrze zajmując znakomite czwarte miejsce. Do podium zabrakło dosłownie kilka sekund i trochę "zimnej głowy" w przegranej po dogrywce rywalizacji z TRS Siła II Ustroń 1
Awans, jako "Mistrz Strefy" do finałowego turnieju MMP 3x3 U-15 K (31.05.26r. - Olsztyn) wywalczyła drużyna RMKS Rybnik.
Końcowa kolejność turnieju:
1. RMKS RYBNIK
2. Arthrex UKS SP 27 I Katowice
3. TRS Siła II Ustroń
4. ŻKK Olimpia U-15
5. Arthrex UKS SP 27 II Katowice
6. TRS Siła I Ustroń
7. MKS Czechowice-Dziedzice
8. MKS MOS Katowice
9. AK Iskra Częstochowa
10.UKS Piłsudczyk I Brzeg
11.UKS Piłsudczyk II Brzeg