Młodziczki Młodsze U13 zwycięskie!

dziewczyny grają w koszykówkęW piątek, 11 marca, nasze 13-tki, podopieczne trenera Damiana Hnidy, zmierzyły się z rówieśniczkami z ISWJ Wisła. Kilka dni temu, na wyjeździe w Wiśle udało nam się wygrać po wielkich emocjach 52:50!

Mecz w Wodzisławiu miał inny przebieg. Od samego początku agresywną obroną oraz dobrym atakiem "Olimpijki" pokazały jaki drzemie w nich potencjał! Do przerwy prowadzimy 51:22! Trzecia i czwarta kwarta to kontrola wyniku przez nasze koszykarki, co pozwoliło odnieść wysokie zwycięstwo 72 : 46.

Dzięki tej wygranej wodzisławianki zapewniły sobie 3 miejsce w rozgrywkach ligowych na Śląsku oraz udział w Ćwierćfinale Mistrzostw Polski!!!

Kibice, również nie zawiedli i głośnym dopingiem wspierali nasze młode koszykarki.

BRAWO WY!

W zawodach brały udział: Julia Dylich 11pkt.(1x3), Zofia Chomicka 10, Natalia Korytowska 9(1×3), Marta Wojnarowska 9, Julia Sobel 6(2x3), Maja Kamfoniak 6, Amelia Styrnol 6, Julia Stefaniak 5 (1×3), Emilia Zielonka 5, Maja Skupień 3, Alicja Marcinkiewicz 2, Kaja Schmidt.

Kolejny mecz U13, rozegramy na wyjeździe 25 marca (piątek), w Raciborzu o godz. 15:30 z Minibasketball Racibórz