Sezon 2021/2022

Skład 2 Ligi Kobiet

Skład zespołu

1

Stefaniak

Majka

2

Piechaczek

Aleksandra

3

Słodowy

Paulina

4

Cichy

Laura

5

Cichy

Maria

6

Bąk

Agata

7

Stukator

Laura

8

Juszczyk

Anna

9

Pluta

Martyna

10

Karwot

Kinga

11

Pawlus

Wiktoria

12

Walecka

Zuzanna

13

Gruszka

Martyna

14

Jagła

Katarzyna

15

Oleksy

Hanna

16

Jazłowiecka-Świstek

Aleksandra

17

Hnida

Patrycja

18

Radecka

Katarzyna

19

Juszczyk

Magda

20

Chrząszcz

Wiktoria

Trener - Ksawery Fojcik 

TERMINARZ I WYNIKI

TABELA

 

Skład zespołu

1

Stefaniak

Majka

2

Bąk

Agata

3

Stukator

Laura

4

Juszczyk

Anna

5

Pluta

Martyna

6

Karwot

Kinga

7

Jazłowiecka-Świstek

Aleksandra

8

Pawlus

Wiktoria

9

Radecka

Katarzyna

10

Hnida

Patrycja

11

Chrząszcz

Wiktoria

12

Juszczyk

Magda

13

Knesz

Katarzyna

 

TERMINARZ I WYNIKI

TABELA

 

 

Skład u15k

Skład zespołu

1

Hnida

Patrycja

2

Radecka

Katarzyna

3

Juszczyk

Magda

4

Wojtala

Emilia

5

Chrząszcz

Wiktoria

6

Gawlak

Wiktoria

7

Knesz

Katarzyna

8

Wieczorek

Kinga

9

Ptak

Alicja

10

Kempa

Zuzanna

11

Mrozik

Julia

12

Pesta

Maja

13

Chrószcz

Julia

14

Skupień

Milena

15

Wojnarowska

Marta

16

Schmidt

Kaja

17

Dylich

Julia

18

Styrnol

Amelia

Trener - Daniel Szuszkowski

TERMINARZ I WYNIKI

TABELA

 

Skład zespołu

1

Wojnarowska

Marta

2

Schmidt

Kaja

3

Dylich

Julia

4

Mandrysz

Judyta

5

Styrnol

Amelia

6

Sobel

Julia

7

Korytowska

Natalia

8

Szweda

Amelia

9

Skupiń

Maja

10

Chomicka

Zofia

11

Oskwarek

Hanna

12

Kamfoniak

Maja

13

Burek

Aleksandra

14

Zielonka

Emilia

15

Stefaniak

Julia

16

Dąbrowska

Maja

17

Dziech

Nina

18

Kożuchowska

Dalia

19

Gryczka

Oliwia

20

Marcinkiewicz

Alicja

21

Marcinkiewicz

Zofia

22

Feliksik

Zuzanna

23

Pierzycka

Emilia

24

Wojtaś

Jagoda

25

Prudel

Magdalena

 

TERMINARZ I WYNIKI

TABELA

 

Zespół koszykarski

Skład zespołu

1

Natalia

Korytowska

2

Alicja

Marcinkiewicz

3

Julia

Stefaniak

4

Dalia

Kożuchowska

5

Maja

Skupień

6

Zofia

Marcinkiewicz

7

Maja

Kamfoniak

8

Nina

Dziech

9

Emilia

Pierzycka

10

Maja

Adamczyk

11

Olivia

Gryczka

12

Magdalena

Prudel

13

Maja

Dąbrowska

14

Karolina

Rek

15

Zuzanna

Feliksik

Trener: Damian Hnida

TERMINARZ I WYNIKI

TABELA