Wesprzyj Olimpię 1,5% podatku za 2022 rok

zbiórka

Sympatyków, kibiców oraz każdego kto ma taką możliwość prosimy o wsparcie naszego klubu kwotą 1,5% podatku za 2022 rok w celu prowadzenia naszych działań statutowych. Głównym celem jest utrzymanie ilości i poziomu zajęć oraz uczestniczenia w rozgrywkach koszykówki przez nasze zespoły dziecięce i młodzieżowe w kolejnym sezonie, czyli 2023/2024. Państwa każda pomoc przyda się bardzo w kontekście lawinowo rosnących kosztów m.in. przejazdów na mecze czy też organizacji meczy. Planujemy w kolejnym sezonie prowadzić w rozgrywkach pięć różnych grup wiekowych, co przekłada się na bardzo dużą ilość spotkań, a jest niezbędne dla rozwijania umiejętności sportowych naszych zawodniczek.

Za zrozumienie i wsparcie finansowe poprzez 1,5% serdecznie dziękujemy!