Wysoka wygrana kadetek KU16

W piątek 25.10 podopieczne trenera Damiana Hnidy z zespołu kadetek KU16, zmierzyły się na własnym parkiecie z MKS MOS Katowice II.  Od pierwszego gwizdka sędziego zawodniczki Olimpii bardzo skutecznie broniły na całym boisku zmuszając swoje rywalki do wielu strat, co przełożyło się na łatwo zdobywane punkty. Pierwsza kwarta zatem kończy się wynikiem 29:7 dla Olimpii. Kolejne dwie części meczu również przebiegały pod dyktando wodzisławianek, które wygrywały je odpowiednio 21:10, 20:12. W ostatniej kwarcie trenerzy korzystali w wiekszym stopniu ze zmienniczek, ale i tym razem Olimpia zdecydowanie górowała wygrywając 25:8 i ostatecznie zwyciężając w całym meczu 95:37, co pozwoliło utrzymać miano niepokonanego zespołu w rozgrywkach sezonu 2019/2020.
Olimpię reprezentowały na boisku:
Dominika Bednarek, która zdobyła 23 punkty, Martyna Gozdek i Majka Stefaniak po 14 punktów, Agata Bąk 12 punktów, Wiktoria Pawlus 10 punktów, Paulina Raudner i Laura Brawańska po 7, Anna Juszczyk 4, Julia Bączkiewicz 2, Laura Stukator 2, Aleksandra Jazłowiecka-Świstek i Weronika Szewczyk tym razem bez punktów.  Galeria zdjęć z meczu dostępna pod: photos.app.goo.gl/LMwAJpCWLekD6aXd6
Kolejny mecz kadetki KU16 rozegrają na wyjeździe w dniu 8 listopada, gdzie zmierzą się ze Stalą Brzeg