Ze zmiennym szczęściem w 2 Lidze

żeńska gra w koszaZe zmiennym szczęściem walczyły ostatnio podopieczne Ksawerego Fojcika - seniorki Olimpii. Najpierw odniosły zwycięstwo występując w roli faworytek w rozegranym 14.11.2021 wyjazdowym meczu z KSK Stal Brzeg 74 -63 w kwartach (27:24, (14:14), (17:8), (16:17). Po dość zaciętej pierwszej połowie spotkania, po zmianie stron "olimpijki" odskoczyły na ponad 10 punktów i bezpiecznie utrzymały tą przewagę do końca spotkania potwierdzając swoje wyższe miejsce w tabeli ligowej od miejscowego zespołu. W kolejnym tygodniu, w sobotę 20.11.2021 na własnym parkiecie nasz zespół nie sprostał niepokonanej do tej pory drużynie RMKS Rybnik. Przebieg meczu niemal od samego początku pokazywał kto w tej konfrontacji jest lepszym. Po kwartach (16:23, (10:18), (19:22), (19:18) ostateczny wynik to 64 - 81 i miano niepokonanej w tym sezonie drużyny nadal dla Rybnika. Punkty w tych dwóch spotkaniach dla Olimpii zdobyły: Laura Cichy - 25, Martyna Gruszka - 21, Hanna Oleksy - 16, Maria Cichy - 14, Zuzanna Walecka, Katarzyna Jagła, Laura Stukator, Anna Juszczyk po 10, Majka Stefaniak - 9, Paulina Słodowy - 7, Agata Bąk - 6.