Zwycięstwem rozpoczęły koszykarki 2 ligi rozgrywki sezonu 2020/2021

Od zwycięstwa rozpoczęły zmagania sezonu 2020/2021 drugoligowe koszykarki ŻKK Olimpia Wodzisław Śląski. Prowadzony przez trenera Ksawerego Fojcika zespół, pokonał w Raciborzu tamtejszy RKK wynikiem 94 – 32 w kwartach (31:6, 22:13, 26:6, 15:7).

Zespół Olimpii wystąpił w składzie (w nawiasie ilość zdobytych punktów):
Strządała Marcelina (19), Piechaczek Aleksandra (16), Katarzyna Pawlik (14), Monika Opiatowska (13), Kamila Waliczek (13), Agata Bąk (7), Majka Stefaniak (4), Julia Karwot (4), Wiktoria Grzegorzek (4), Paulina Słodowy (0) i Marzena Lamczyk (0).

W następnej kolejce spotkań nasze koszykarki pauzują, a w sobotę 10 października o godzinie 16.00 odbędzie się spotkanie w Wodzisławiu, gdzie gościć będziemy koszykarki AZS Uniwersytetu Śląskiego Katowice. Mecz odbędzie się na hali przy ulicy 26 Marca 66.
Serdecznie zapraszamy i informujemy, że zawody odbędą się zgodnie z obowiązującymi wytycznymi epidemicznymi, w związku z czym, prosimy osoby udające się na mecz o stosowanie się do poleceń organizatorów.